60. - Piiriületus.

26
juuli
Autor: Joosep Tammo
Kaua oodatud, kardetud ja lõpuks ületatud 60-ne piir on ületatud.

60-ne piir on lõpuks ületatud. Pidasin seda koos sõpradega laupäeval, et mitte koguduse elu oma isikliku tähtpäevaga häirida. Hommikul kell 11.00 ujumisvõistlus üle 55 aastastega. Kolm ustavat jõudis kohale. Sel ajal kui ma ise ujusin u. 32 minutiga kilomeetri, tegi Ruudi Leinus oma elu parima rekordi järjestujumises 850 m ja Ermo Jürma ujus ligi 600 m. Vahepeal käisime Agnes Pulga (Böning) isa ärasaatmisel Elisabethi kirikus. Kell 14.00 palvelas. Üle 100 sõbra ja koguduseliikme olid tulnud õnnitlema. A.Vunk juhatas ja Marek Talts, Indrek ja Leonora Palu ning Maia-Liisa aas musitseerisid. Aime tellis laua. Joel koos sõpradega panid palvela ette üles telgi. Kahe tunniga sai kõik läbi. Palju häid sõnu. Kiitus on vaid niipalju väärt, kui isikud, kes seda väljendavad. Need inimesed ongi minu elu rikkus. http://www.ekklesia.ee/parnuimmaanuel/Pildid_2/Joosep/index.html

 Õhtul istusime veel juulisumedas aias Ülo Meriloo, Siim Teekli ja teiste heade sõpradega ja mõtisklesime elu üle. Lõpuks meres ujumas ja magama. Pühapäev ehk sünnipäev ise möödus rahulikult. Toimus ametite vahetus. Seadsime vend Kalju Keernikuga Eduard Kakko aastaks pastoriks, käisime esimeste pastorite haual Alevi II kalmistul ja õhtul noorte usklike tunnistuste osadus.

http://www.ekklesia.ee/parnuimmaanuel/Pildid_2/Eduard/index.html

http://www.ekklesia.ee/parnuimmaanuel/Pildid_2/Mill/index.html

Magamaheites võtsin 60-nda piiriületuse kokku Artur Rubinsteini sõnadega: "Avastasin, et kui sa armastad elada, siis elu armastab sindki." Tänu Jumalale, kes mind on sõprade ja tervisega õnnistanud.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi   
E-mail   
Kommenteeri   
Sisesta

Viimased uudised

27. märts Palmipuudepüha 2021
19. detsember Normaalsuse igatsuse katkestus
05. detsember Markusega läbi talvise aia