59. sünnipäev

26
juuli
Autor: Joosep Tammo

Sünnipäev on möödas! Suur tänu paljudele toredatele sõpradele ja lähedastele, kes meelespidasid ja sisseastusid. Lahe ja soe tunne saadab uuele ringile minnes!

Kui oled noor siis tundub, et kõik on alles ees. Võimalused midagi teha ja ettevõtta on piiramatud. 55-st edasi on tunne, et aeg on piiratud ja peab kiirustama. 59- se tunne ütleb, et aega ja võimalusi on vähem ülejäänud, kui neid on olnud. Uute väljakutsetega peab olema ettevaatlikum ja valivam. Iga elatud päev on sihipärasem. Kogemusi ja elutarkust on aga rohkem. Ometi võib tulla ette hetki, mille kohta vanarahvas ütles: "Vana mees aga varsa aru." Aga mis teha, kui varssadega koos tahad joosta või ujuda. 
Kõige suurem rikkus on aga sõbrad, sõbrad, kes ei unusta ja meeles peavad. Sõbrad, kes toovad ellu uusi värve ja mõtteid. Veelkord suur tänu kõigile ja Taevaisale.

Kommentaarid: 2

Meie pere õnnitlused ja õnnistussoovid Sulle ka selleks uueks ringiks! Meil on hea meel Sinu olemasolu üle :)
Ene, 29. juuli 2009


Kallis vend Joosep. Õnnistatud uut aastat Sulle. Taevaisa ligiolu ja saatmist Sinu uude aastasse. Mis teha, vahest on ju kasuks varsa energiat omada. Annab noorusliku hoo ja energia meie päevadesse :)
Peeter, 30. juuli 2009


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi   
E-mail   
Kommenteeri   
Sisesta

Viimased uudised

27. märts Palmipuudepüha 2021
19. detsember Normaalsuse igatsuse katkestus
05. detsember Markusega läbi talvise aia